3 2

 

25 травня 2017 року на базі Університету державної фіскальної служби в м. Ірпені, що на Київщині, відбувся фінал ХІІІ Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту» (далі – Конкурс), який з 2003 року проводить Національний олімпійський комітет України з ініціативи голови Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету (НОК) Миколи Кравченка.

У заході взяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, Ірпінський міський голова Володимир Карплюк, ректор Університету державної фіскальної служби України Павло Пашко, голова Київського обласного відділення НОК Іван Куроченко та голови Комісій НОК: Олег Волков (Комісія «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху»), Володимир Ковальов (Комісія по зв'язках з осередками НОК).

Серед членів журі та поважних гостей були присутні відомі телевізійні журналісти, діячі культури та мистецтв, а також наші уславлені олімпійці: Олена Говорова, Олена Петрова, Валерій Андрійцев, Олена Пахольчик, Олена Яценко.

Цього року на розгляд журі Конкурсу було подано 114 робіт від 63 учасників з усіх  регіонів України, що практично в два рази більше, ніж минулого.

«З кожним роком конкурс набирає популярності, у нього своя історія, свої особливості, свої традиції. Це чудовий показник! Вірю, що і в подальшому ми будемо спостерігати прогрес у розвитку і реалізації даного проекту!», – сказав Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни наголосив, що популяризація олімпійських цінностей та інформаційне забезпечення є одним із стратегічних напрямків у діяльності НОК: «Інформаційна підтримка, висвітлення олімпійських змагань і спортивних заходів, присутність на телеекранах спортивних новин та Олімпійських ігор мають велике значення у вирішенні однієї з першочергових задач – популяризації здорового способу життя та виховання здорової молоді».

Переможцем у номінації «Творчий пошук» став Рубіжанський професійний хіміко-технологічний ліцей з відеосюжетом  «О спорт – ти мир!»

Традиційно усі переможці Конкурсу отримали спеціально виготовлені оригінальні статуетки, почесні дипломи та пам'ятні подарунки від Олімпійського комітету.

Вітаємо творчу команду Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею з перемогою та бажаємо творчого натхнення та успіхів у майбутньому!

Відеосюжет Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею «О спорт – ти мир!»

6

 

2