Друк

31 травня  2017 року відбулося відкриття Навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» на базі ДПТНЗ «Лисичанський професійний гірничо - промисловий ліцей»  Для забезпечення навчально-практичного центру обладнанням Уряд виділив більше 600 тисяч гривень, за які закуплено сучасне сантехнічне устаткування, обладнані навчальна майстерня та кабінет.

DSC 0185

 

Головною метою діяльності Навчально-практичного центру є вдосконалення професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів, підвищення кваліфікації фахівців будівельних підприємств, перепідготовка незайнятого населення, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів, комп’ютерних  технологій.

DSC 0141

DSC 0181

На відкритті центру були присутні: заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики Лішик Ольга Петрівна, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Стецюк Юрій Вікторович, начальник відділу професійно-технічної освіти і науки Поскрякова Т.М., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Артюшенко В.І., заступник міського голови Ганьшин І.І.; представники роботодавців: Соколко Т.Е., директор Лисичанського міського центру зайнятості населення; БілоусоваК.В., помічник начальника Лисичанського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №1»; Рубель Є.Є., директор ЗАТ «Лисичанськспецбуд».

DSC 0030

DSC 0130

Урочистості розпочалися зі святкового концерту і презентації нової професії. З відкриттям Центру привітали колектив та гостей Лішик О.П., Стецюк Ю. В., Поскрякова Т.М., Артюшенко В.І., Ганьшин І.І., Соколко Т.Е. та Рубель Є.Г., і побажали творчих успіхів, натхнення, нових звершень, збільшення контингенту учнів.

DSC 0120

DSC 0036

А далі на учасників заходу чекала оглядова екскурсія навчальним центром, під час якої було продемонстровано можливості нового устаткування.

DSC 0251

DSC 0361

Відтепер учні  Центру матимуть кабінети з демонстраційними матеріалами, сучасні майстерні, обладнані відповідно до навчального курсу. Сподіваємося, що в ліцеї буде черга з охочих оволодіти професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», бо вона широко розповсюджена, затребувана на всіх етапах будівництва, при експлуатації будівель і супровідних технічних систем. Новостворений центр забезпечуватиме якісну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів за сучасними технологіями, здійснюватиме перепідготовку та підвищення їх кваліфікації, розробку сучасного навчально-методичного забезпечення.