У квітні-травні 2017 року учні Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею взяли участь у V Всеукраїнському дистанційному конкурсі студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи.

На конкурс подавались самостійно підготовлені роботи з актуальних соціальних проблем, які є дослідницькими за своїм характером, мають наукове або прикладне значення, апробовані у соціальній сфері чи застосовані у навчально-виховному процесі.

Конкурс проводився дистанційно. Для забезпечення прозорості оцінювання робіт, рецензії та результати оцінювання виставлялись на офіційній сторінці Конкурсу під шифром та паролем учасника або учасниці. Оприлюднення особистих даних учасників передбачалось лише по закінченню оцінювання робіт. Всім зацікавленим була надана можливість вільного Інтернет-голосування за конкурсні роботи.

Конкурс закінчився 31 травня 2017 року. Через тиждень на офіційному сайті конкурсу була розміщена інформація про те, що учениця Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею Простак Ксенія посіла перше місце у номінації "Соціальна реклама (друкована, фото, відео)".

12 червня 2017 року на електронну пошту ліцею надійшов лист наступного змісту:

 

 

Директору

Рубіжанського професійного

хіміко-технологічного ліцею

Оргкомітет V Всеукраїнського дистанційного конкурсу студентських і учнівських робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи  висловлює щиру подяку соціальному педагогу Кармазіну Максиму Сергійовичу – науковому керівнику конкурсної роботи «Самогубство це велика помилка» (автор – учениця Вашого навчального закладу Ксенія Простак), яка посіла І місце у номінації «Cоціальна реклама (друкована, фото, відео)» за результатами голосування журі та ІІ місце за результатами голосування у соціальних мережах, за високий рівень наукової підготовки молоді, активну соціальну та громадську позицію та участь у розвитку соціально-педагогічної сфери.

 

З повагою, голова оргкомітету V Всеукраїнського дистанційного конкурсу

студентських і учнівських робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи ,

проректор з наукової  та міжнародної роботи Житомирського державного університету

імені Івана Франка                                                                                                   проф. Н. А. Сейко

 

 

Ми вітаємо соціального педагога Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею Кармазіна Максима Сергійовича та ученицю Простак Ксенію з черговою перемогою та бажаємо їм не зупинятись на досягнутому, впевнено крокувати до нових перемог!

 

Щоб переглянути конкурсну роботу, перейдіть за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=zZy2gKfjWis