На базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м.Львова» з 29 травня по 2 червня 2017 р. відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією «Маляр». У конкурсі взяли участь 22 конкурсанта з усіх куточків України.

 

288455644

 

 

Луганську область представляла учениця ІІ курсу ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей»  Д´яконова Ліка, яка стала переможницею у  ІІ обласному етапі.

 

P5290003

 

 

Урочисте відкриття відбулося у актовій залі навчального закладу ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м.Львова» . Гостей і учасників конкурсу привітали учні навчального закладу та художні колективи м.Львова.

Після жеребкування та інструктажу з охорони праці учасники приступили до виконання І туру -практичного завдання, яке складалось:  зі шпаклювання поверхні, площею 9кв.м., грунтування, закріплення зовнішнього армувального кутника та багету, та  виконання високоякісного водного пофарбування. Роботи виконувались у гуртожитку училища.

ІІ тур конкурсу теоретичний, передбачав перевірку теоретичних знань з 5 спецпредметів. Учасники відповідали на 60 тестових завдань та виконували розрахункову задачу.

 

P5300090

 

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  з професії «Маляр» відбувався при сприянні ТзОВ «Снежка – Україна», що в рамках соціального партнерства долучилось до надання будівельних матеріалів та цінних подарунків для переможців.

Програма проведення конкурсу передбачала крім проведення практичного та теоретичного турів для учнів і супроводжуючих, ще й цікаві екскурсії по історичній частині м.Львів, на завод ТзОВ «Снежка-Україна» м.Яворів та пізнавально-краєзнавчу екскурсію в м.Жовкву.

Протягом 5 днів конкурсу всі отримали приємні та незабутні враження, під час конкурсу склалися дружні і теплі стосунки між всіма учасниками.

Конкурс завершився підведенням підсумків незалежного журі з нагородженням всіх учасників дипломами і цінними подарунками. Журі відмітило високий рівень підготовки Д´їяконової Ліки, яка в практичному турі ввійшлав  десятку кращих  учнів України.

 

P6020173

 

 

Підготовку Ліки до конкурсів вели викладачі та майстри виробничого навчання ліцею: Букреєва, С.А. Колесник О.П., Мікова Л.В., Анищенко Т.О.

Навчання в ліцеї та участь у конкурсі такого рівня допоможе Ліці у продовженні навчання у вищому навчальному закладі, про яке вона мріє. Бажаємо ій досягнення своєї мрії , успіхів у навчанні та професійного зростання.

 

2