20 грудня 2017 року відбувся вебінар, організований НМЦ ПТО у Луганській області спільно з Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти, на тему: «Особливості ЗНО-2018», у якому взяли участь викладачі української мови і літератури ПТНЗ області, відповідальні за ЗНО, учні та батьки. Вебінар складався з двох частин.

У вітальному слові директор НМЦ ПТО у Луганській області Артюшенко Володимир Іванович привітав усіх учасників з прийдешніми святами та оголосив програму вебінару.

20.12.2017 1

У першій частині заходу Лащенко Лариса Іванівна, заступник директора Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, розкрила особливості організації та підготовки до проведення ЗНО-2018 для учнів професійно-технічних навчальних закладів, терміни реєстрації та проведення ЗНО, акцентувала увагу слухачів на основних проблемах, які виникають при реєстрації, наголосила на важливості проходження пробного ЗНО. Значну увагу було приділено питанню проведення тестування з української мови.

20.12.2017 2

 

20.12.2017 3

Друга частина була присвячена співпраці з Луганським обласним центром зайнятості. Шалль Тетяна Олександрівна, начальник відділу організації профорієнтації, презентувала програму електронного сервісу «Профорієнтаційний путівник по Луганському регіону».

20.12.2017 4

 

20.12.2017 5

 

 

Представники ПТНЗ області мали змогу поставити питання протягом вебінару у чаті, на які отримали відповіді. Наприкінці учасники поділилися своїми враженнями та подякували за якісну і корисну інформацію.