05.04.2018 Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області провів інструктивно-методичну нараду щодо розробки робочих навчальних планів СП(ПТ)О: на основі компетентнісного підходу та за дуальною формою навчання. У нараді взяли участь заступники директорів з навчально-виробничої діяльності, методисти закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 

IMG 2551

 

 

Привітав присутніх та розкрив основні аспекти розробки СП(ПТ)О, заснованих на компетентнісному підході, директор НМЦ ПТО у Луганській області Володимир Артюшенко.

На нараді виступили: Сергій Барков, заступник директора з НВР Старобільського професійного ліцею, який розкрив особливості розробки робочих навчальних планів на основі компетентнісного підходу.

Катерина Кудря, заступник директора з НВР ВПУ №92 м. Сєвєродонецька, розповіла про впровадження елементів дуальної форми навчання з професії «Кухар».

Присутнім було презентованоробочий навчальний план та програми, дорожню карту, розкрито тісну співпрацю з роботодавцями та оновлення навчально-матеріальної бази і методичне забезпечення уроків.

Підводячи підсумки наради, було прийнято рішення про необхідність розпочати розробку робочих навчальних планів, заснованих на основі компетентнісного підходу та дуальної форми навчання.

 

IMG 2548

 

IMG 2564

 

IMG 2567