Афоризм Софi Лорен: «Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті і життя» – добре вiдомий майбутнiм перукарям ДНЗ «Сєвєродонецький професiйний лiцей». Протягом усього термiну навчання в лiцеї вони опановують ключовi професiйнi компетенцiї, щоб потiм дарувати оточуючим своє мистецтво. Творча складова є дуже важливою в професiї перукаря, а розвивати її найкраще на позакласних заходах.

S1200117

Вже в 14 раз у Державному навчальному закладi «Сєвєродонецький професiйний лiцей» пройшов конкурс фахової майстерностi з професiї «Перукар». У профлiцеї його називають «Золотий локон». Це свято має неабиякий iнтерес серед майбутнiх квалiфiкованих робiтникiв, тому цього року змагалися 19 учасникiв усiх трьох курсiв. У сучасній майстерні майбутнi перукарi за 1,5 години створювали модель жiночої фантазiйної зачiски, яка демонструвала не тiльки професiйнi вмiння, але й обiзнанiсть щодо модних тенденцiй, самоконтроль i самоаналiз, креативнисть. Фінал – дефіле конкурсантів і моделей на подіумі актової зали ліцею під гучні оплески вболівальників.

Визначаючи переможців, компетентне журi враховувало різний рівень кваліфікації конкурсанток. Найкращою серед першокурсниць на базі базової загальної середньої освіти стала Гарькавець Антоніна, на базі повної загальної середньої освіти – Аль-Сьюф Раміта, серед учасниць другого курсу – Шкабура Анна, серед третьокурсниць – Заруцька Анна. Подяку отримав кожен учасник «Золотого локона», а переможців було нагороджено грамотами.

Окремо журі відзначило першокурсниць. Незважаючи на те, що вони поки що мають найнижчу за всіх кваліфікацію, конкурсантки яскраво продемонстрували своє бажання стати повноцінними майстрами своєї справи, відчувалася ретельна підготовка до першого в житті професійного змагання.

То ж хочеться побажати здобувачам творчої та актуальної професії «Перукар», щоб ножиці були легкі та швидкі, постійного розвитку й удосконалення своєї майстерності, участі в різного рівня конкурсах та, звичайно, блискучих перемог.

S1200121

 

S1200132

 

S1200017

 

S1200095

 

S1200139