У рамках реалізації проекту «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної освіти, ІІ фаза», 12 квітня 2018 р. на базі ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулось засідання педагогічної майстерні для практичних психологів та соціальних педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області на тему: «Засоби захисту учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайних ситуацій».

 

Семінар був спрямований на ознайомлення учасників з впровадженням електронного курсу «Торгівля людьми – сучасне рабство», навчальними настільними іграми: «Рожеві окуляри» та «Галопом по Європах».

У роботі педагогічної майстерні взяли участь дев’ять педагогічних працівників з шести закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Під час засідання учасники мали можливість пройти онлайн електронний курс навчання, а також ознайомитись з правилами ігор та використали їх під час практичного навчання.

Наприкінці роботи педагогічної майстерні кожен учасник поділився своїми враженнями, подякував за якісну та корисну інформацію, яка допоможе проводити заняття ефективніше.

 

12.04.2018 2