Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області 18 квітня 2018 року було проведено семінар-практикум на тему: «Впровадження інформаційних технологій у навчальний процес як шлях підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників аграрної галузі». 

    Викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання з усіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти, де здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», знайшли чимало спільних питань для обговорення та обміну досвідом з теми семінару-практикуму.

18.04.2018 1

      Захід відкрила методист НМЦ ПТО у Луганській області О. П. Лимар, яка акцентувала увагу учасників на стрімкому зростанні інформаційних технологій в усіх галузях економіки, у тому числі в освіті. Головним завданням семінару стало спрямування педагогічних працівників на підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників з професій аграрної галузі.

    Перед присутніми виступили та поділися власним досвідом з впровадження інформаційних технологій у навчальний процес наступні педагогічні працівники:

- викладач спецдисциплін Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту Проскурова О.Г.;
- майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей» Гірман С.А.;
- викладачі спецдисциплін Марківського професійного аграрного ліцею Клига Г.А., Вінник В.В.

     Опановуючи практичну частину семінару, учасники мали можливість переглянути відеофрагмент уроку з предмету «Трактори» з використанням електронного посібника, який розробив викладач спеціальних дисциплін Білокуракинського професійного аграрного ліцею Оселедько Ю.М.
     Наприкінці заходу присутні підбили підсумки та подякували за якісну і корисну інформацію, яка допоможе проводити заняття ефективніше.