25 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» відбулася обласна методична секція викладачів хімії, біології та екології на тему: «Особливості організації освітнього процесу на уроках природничих дисциплін відповідно до оновлених програм». У заході, який проводився у формі семінару, взяли участь 22 учасники із 20 ЗП(ПТ)О та двох ЗВО першого рівня акредитації Луганської області.

У ході роботи семінару було розглянуто наступні питання:

  • особливості нових програм з біології і екології та якість нових підручників з біології і екології (Михайлюк А. А., методист НМЦ ПТО у Луганській області);
  • особливості розподілу навчального матеріалу за новими програмами з хімії, переваги та недоліки нових підручників з хімії (Мішина Л. М., викладач ДНЗ  «Сєвєродонецьке вище професійне училище»).

Під час засідання увагу присутніх було акцентовано на:

  • необхідності використання при роботі з учнями методу проектів як одного з найперспективніших педагогічних методів;
  • завчасній підготовці до роботи зі здобувачами освіти наступного року (І курси), які на відміну від попередніх учнів навчалися за новою програмою.

Наприкінці семінару учасниками було зроблено висновки:

  • всім викладачам уважно опрацювати нові програми та із наведеного переліку обрати теми майбутніх проектів;
  • при виборі нових підручників приділяти особливу увагу складності викладання матеріалу, якості тестових завдань та сучасності навчальної інформації.

25.04.2018 1

25.04.2018 2

25.04.2018 3