23 квітня, на базі ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» пройшов фінал міського етапу XIII щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Почуй світ».

Учнівська молодь та студенство Луганщини з 2 по 22 квітня в стінах своїх закладів освіти збирали кошти для дітей з вадами слуху. У закладах були розміщені спеціальні скриньки, куди кожен охочий міг покласти гроші, аби долучитися до акції.

 

6

 

Небайдужа молодь, медпрацівники та гості прийшли на фінал щорічної благодійної акції, заповнивши вщент актову залу ліцею. Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт подякувала всім, хто долучився до акції, за добре серце, оптимізм, за безкорисність, за щирість вчинків до людей, що потребують допомоги. Поки йшов підрахунок коштів, учасників заходу розважали концертною програмою учні Привільського професійного ліцею та вокалісти міського палацу культури.

Усього було зібрано 3812 гривень. Гроші будуть передані представнику Всеукраїнського благодійного фонду «Від серця до серця» в Луганській області для подальшого придбання сучасного медичного обладнання для лікування дітей з вадами слуху до Луганської обласної дитячої клінічної лікарні.

 

3

 

2