26 вересня 2018 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено обласний семінар-практикум для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Луганської області галузі інформаційних технологій з теми: «Педагогічна блогосфера – технологія взаємодії педагогічного працівника та здобувачів освіти». Захід пройшов у формі вебінару.

26.09.18 1

Під час заходу було розглянуто наступні питання: можливості Інтернет-технологій та їх використання в освітньому процесі, ефективність взаємодії педагогів зі здобувачами освіти за допомогою педагогічних блогів, переваги та недоліки веб-платформ для створення сайтів (блогів), використання інформаційно-освітнього середовища як виклик сучасного рішення модернізації освітньої галузі. Крім того, увага учасників вебінару була акцентована на сайтах закладів П(ПТ)О області, освітньому контенті, інформативній «прозорості» та відкритості.

 26.09.2018 2

26.09.2018 3

  

26.09.18 4

 Учасники заходу отримали вичерпну інформацію щодо використання у педагогічній діяльності Інтернет-сервісів та мережевих ресурсів, ознайомилися в результатами блоготворення колег та мали можливість скачати відеоінструкції щодо розробки персональних сайтів (блогів) від відповідального методиста.