Змiнюються вимоги до випускникiв закладiв освiти. Звичайно, ще бiльше змiнюються вони щодо педпрацiвникiв. Яким має бути сучасний викладач? Тепер вiн не просто сiє «розумне, добре й вiчне», але й вдало користується інноваційними педагогiчними технологiями та сучасними технiчними засобами навчання, володiє корпоративною культурою, характерною для конкретного навчального закладу, ще й активно взаємодiє з соцiумом: родиною, громадськiстю, владою.

А якщо це викладач професiйно-теоретичної пiдготовки з професій«кравець», «закрійник», то вiн ще обов'язково має бути обiзнаним щодо модних тенденцiй. А як же в наш час без засобiв масової iнформацiї?

18 вересня 2018 року, незважаючи на особистий день народження, викладач Державного навчального закладу «Сєвєродонецький професiйний лiцей» Тетяна Хiльченко на запрошення телеканалу «UA: ДОНБАС» в ранковому шоу «Донбас lite» спiлкувалась з молодими, веселими, енергiйними ведучими щодо моди осені-зими 2018/2019. Крiм того, в прямому ефiрi було проведено майстер-клас зi створення сукнi-трансформеру з трикотажного полотна за 1 годину. Тим самим Тетяною Олександрiвною було доведено, що сучасний педагог не тiльки майстер своєї справи, але й творча особистість, неодмiнно активна, динамічна, позитивна, комунiкабельна, толерантна, працездатна, висококомпетентна, не просто вiдкрита до спiлкування, але й сповнена бажанням дiлитися своїм досвiдом.

28.09.18 1

 

Вiдеозапис можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=a6BSmYVpPU0