01 жовтня 2018 року Міністерством освіти і науки України було підписано наказ № 1042 «Про проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Організація професійного навчання учнівської молоді й дорослих, які проживають на тимчасово окупованій території та в населених пунктах на лінії зіткнення, з використанням технології дистанційного навчання» у жовтні 2018 – грудні 2020 роках».

Базами реалізації експеримент визначено Золотівський професійний ліцей та Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області. Це вперше навчально-методичний центр отримав статус «експериментальний».

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено заявку та програму на проведення експерименту всеукраїнського рівня, визначено об’єкт, завдання, строки та етапи виконання, окреслено методи дослідження та обґрунтовано наукову новизну.

Учасники всеукраїнського експерименту з готовністю розпочинають І (констатувальний) етап, який заплановано на термін з жовтня 2018 р. по грудень 2018 р. З результатами проведеної роботи можна буде познайомитися на семінарі-практикумі «Технології впровадження дистанційного навчання», що пройде у листопаді 2018 року.

 

 

Наказ Міністерства освіти і науки України від 01.10.2018 № 1042 «Про проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Організація професійного навчання учнівської молоді й дорослих, які проживають на тимчасово окупованій території та в населених пунктах на лінії зіткнення, з використанням технології дистанційного навчання» у жовтні 2018 – грудні 2020 роках»