Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області 10 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» було проведено обласний семінар-практикум для викладачів математики, історії, української мови і літератури за темою: «Особливості підготовки здобувачів П(ПТ)О до зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році».

У заході взяли участь Т. Поскрякова - начальник відділу професійної освіти та науки Департаменту освіти та науки ЛОДА; В. Артюшенко – директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області; Т. Богдан - голова обласної методичної секції вчителів математики закладів загальної середньої освіти; методисти НМЦ ПТО у Луганській області; голови обласних методичних секцій та 61 викладач ЗП(ПТ)О.

 

IMG 3529


IMG 3535

 

IMG 3530

 

Під час роботи семінару у вступній частині було детально проаналізовано результати ЗНО 2018 року з трьох обовязкових предметів та розглянуто особливості підготовки здобувачів П(ПТ)О до ЗНО 2019 року. Основна частина засідання відбувалася на секціях викладачів математики та гуманітарного циклу, де було акцентовано увагу на типових помилках учнів, які взяли участь у ЗНО 2018 року. Детально проаналізовано підсумки вхідних діагностичних контрольних робіт та рівень сформованих компетентностей за результатами здобутої базової загальної середньої освіти учнів І курсу.

 

IMG 3551

 

IMG 3561

 

IMG 3573

 

IMG 3578

 

Педагоги обговорили шляхи подолання виявлених у роботах учасників ЗНО недоліків та взяли до уваги досвід колег щодо підготовки здобувачів освіти до ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.