Друк

17.11.2015 р. у Вищому професійному училищі № 94 було проведено День учнівського самоврядування, присвячений Міжнародному дню студента.

Святковий день розпочався урочистою лінійкою, на якій директор ВПУ № 94 М. Є. Бунегін передав «золотий ключ» від навчального закладу у руки нового директора - учня групи 1 ТК Максима Кузьменка. 

DSCN2564

Після лінійки всі викладачі та учні розійшлися для проведення уроків (кожен викладач та майстер виробничого навчання підготував собі заміну заздалегідь), а після їх закінчення  учасники навчально-виховного процесу зібралися для проведення педагогічної ради, яку підготували члени «Учнівського парламенту».  У ролі учнів виступили педагоги, а в ролі викладачів - учні. «Педагоги» вигадали для своїх «учнів» цікаві та веселі завдання, але і педагогічний колектив не лишився без відповіді та організував своїм вихованцям активні конкурси, такі як: «Залікова книжка», «Шпаргалка», «Стипендія», «Гуртожиток» та інші. Всі конкурси пройшли жваво, весело та драйвово

.DSCN2573   

DSCN2601    DSCN2602  

За конкурсами настала черга нагород. Педагогічний колектив ВПУ № 94 нагородив своїх учнів «Оскаром» – за творчі досягнення, «Нобелівською премією» -  за успіхи в навчанні та «Олімпійським факелом» – за спортивні досягнення.

DSCN2605        DSCN2667

Чудове свято завершилося яскравим флешмобом, який підготували учні самостійно. 

DSCN2672

Загалом захід був проведений на високому емоційному рівні, з відчуттям радості та взаємної поваги між учнями  та педагогами.

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області вітає всіх учнів зі святом та бажає творчих звершень, успіхів в опануванні обраною професією, оптимізму та наснаги!