22 травня 2018 року відбувся ІІ (фінальний) тур щорічного обласного конкурсу «Кращий педагогічний проект» серед викладачів біології та екології закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області.

Учасників заходу привітав член організаційного комітету конкурсу, директор НМЦ ПТО у Луганській області Артюшенко В. І.

23.05.2018 1

 

80-й річниці створення Луганської області заклади професійної (професійно-технічної) освіти присвятили весняну виставку-презентацію «Наш труд і творчість тобі, рідна Луганщино!» Учасників заходу гостинно прийняло Вище професійне училище № 92 м. Сєвєродонецька.

21.05.2018 1

kibostkr1p0

32698203 372002219976887 6276754610413633536 o

Протягом 15-16 травня 2018 року в ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кравець».  

Конкурс сприяв підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навичок.  

У конкурсі взяли участь 3 переможці І (училищного) етапу конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти випускних груп закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кравець».   

Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів.  

17.05.2018 1

baner innovatyka zhovten 2018 150x60 

16.05.2018 1

23-25 жовтня 2018 р. відбудеться Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

        Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який з 2009 року презентує досягнення в реформуванні галузі освіти, організаційний і науково-методичний супровід інновацій, нові форми та технології навчання, проекти, технічні засоби та обладнання для освітнього процесу та є комунікативним майданчиком для поширення кращого досвіду, налагодження ефективної співпраці, обговорення сучасних освітніх трендів, Нової української школи, дуальної, інклюзивної та STEM-освіти, представлення інноваційних здобутків національної освіти та науки, розширення професійних горизонтів.

 

Унікальний проект почали втілювати профосвітяни Луганщини. Тут Сєвєродонецьке вище професійне училище, де, зокрема, готують й фахівців  з комп’ютерної верстки, випускає свою газету «Талісман», заохочує молодь  для освоєння азів журналістики. Ця газета стала лауреатом міжнародного конкурсу учнівської преси, про її досвід розповідалося  на Всеукраїнській педагогічній конференції з медіаграмотності, на освітньому порталі «Педагогічна преса». А нещодавно вона, вигравши конкурс,  стала  випускатися в рамках реалізації міні-ініціативи по соціальному згуртуванню за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН), Проекту "Відновлення і примирення в охоплених конфліктом громадах України".

14.05.2018 1

 

     10 травня 2018 року на базі  НМЦ ПТО у Луганській області проводилось чергове засідання обласної методичної секції бібліотечних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся у формі «Ярмарку бібліотечних інновацій». Захід проводився дистанційно.

Роботу обласної методичної секції відкрила Черняк І.В., методист кабінету загальноосвітньої підготовки, психолого-педагогічного супроводу і виховної роботи НМЦ ПТО у Луганській області, яка представила програму роботи заходу та основних доповідачів, а також розкрила основні напрями інноваційної роботи бібліотекаря.

10.05.2018 1

 

08.05.2018 1

26 квітня 2018 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було дистанційно проведено засідання обласної методичної секції викладачів іноземної мови на тему: «Іншомовна комунікативна компетентність як шлях формування конкурентоспроможності випускника ЗП(ПТ)О на ринку праці».

23 квітня, на базі ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» пройшов фінал міського етапу XIII щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Почуй світ».

Учнівська молодь та студенство Луганщини з 2 по 22 квітня в стінах своїх закладів освіти збирали кошти для дітей з вадами слуху. У закладах були розміщені спеціальні скриньки, куди кожен охочий міг покласти гроші, аби долучитися до акції.

 

6