31.07.20200001

 

 

 

 

29.07.2020 1

24 липня 2020 року відбулися збори трудового колективу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області, на яких було заслухано звіт директора Артюшенка Володимира Івановича щодо виконання умов контракту, укладеного з Міністерством освіти і науки України на період з 2015 по 2020 роки.  

24.07.2020 1

     

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області 18 червня 2020 року для практичних психологів та соціальних педагогівзакладів професійної (професійно-технічної) освіти зі стажем роботи до 3-х років було проведено у формі вебінару методичний консалтинг за темою: «Порядок організації інклюзивного навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти». У вищезазначеному заході взяли участь 11 працівників психологічної служби з 11 ЗП(ПТ)О області.

Під час консалтингу методист НМЦ ПТО у Луганській області Володимир Донченко ознайомив учасників з нормативно-правовою базою, порядком організації інклюзивного навчання взакладі професійної (професійно-технічної) освіти й формою індивідуальної програми розвитку, яка забезпечує індивідуалізацію освіти, визначає конкретні педагогічні стратегії та підходи.

 18.06.2020 1

 

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області 11 червня 2020 року було організовано методичний консалтингна тему: «Алгоритм діяльності бібліотекаря щодо переводу бібліотечного фонду на Універсальну десяткову класифікацію».

11.06.2020 20

  У методичному заході взяло участь 19 бібліотечних працівників 15 закладів П(ПТ)О.

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області для голів методичних комісій класних керівників ЗП(ПТ)О області 11 червня 2020 року було організовано та проведено засідання обласної методичної секції на тему: «Духовно-моральний розвиток особистості здобувача освіти».

11.06.2020 1

 

Про різноманітні форми і методи організації та проведення заходів, спрямованих на морально-духовний розвиток особистості розповіли О. А. Фільчук, класний керівник Біловодського професійного аграрного ліцею, Р. О.Фіц, класний керівник Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту, Т.І. Трінко,голова методичної комісії класних керівників Білокуракинського професійного аграрного ліцею.

28 травня 2020 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було організовано і проведено майстер-клас для викладачів історії за темою: «Підготовка до ЗНО в умовах дистанційного навчання». У заході, який відбувся в режимі відео-конференції на платформі ZOOM, узяли участь 20 учасників із 16 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 01.06.2020 1

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області для викладачів математики було проведено круглий стіл у форматі онлайн на тему: «Підготовка до ЗНО в умовах дистанційного навчання». У вищезазначеному заході, який відбувся 28 травня 2020 року, узяли участь 20 педагогів із 20 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 28.05.2020 1

 

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області 26 травня 2020 року проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників аграрної, автомобільної, електроенергетичної галузей на тему: «Упровадження сучасних виробничих технологій в освітній процес як засіб активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти при підготовці кваліфікованих робітників». Форма проведення - методична панорама.

У заході, який проходив в режимі on-lain, взяли участь викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганщини, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з професій вищезазначених галузей.

26.05.2020 1