16 січня 2019 року відбулося засідання загального журі ІІ етапу XVIIІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (далі – Конкурс), який проводиться під гаслом «Об’єднаймось, брати мої!» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення». До уваги журі в номінації «Література» було представлено 17 робіт учнів із 11 закладів професійної (професійно-технічної) освіти; у номінації «Історія України і державотворення» – 5 робіт із п’яти ЗП(ПТ)О Луганської області.

     У номінації «Література» журі визнало кращими та рекомендувало до участі в наступному обласному етапі Конкурсу такі роботи:
• Пошуково-дослідницька робота «Роль літературного наставництва в розвитку українського культурного середовища на Донбасі з досвіду літоб’єднання «Обрій» під керівництвом Й. Б. Курлата» творчої групи учнів ІІ та ІV курсів ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» (Воробйова О., Кисельова В., Колесніков М., Крижний О., Несмашна С., Падалка Є., Порошенко Т., Сім’янистий О.); керівники –Ковальова І.О., Кривобок О.І., Перцовський С.А.;
• Творча робота «Духовні святині рідного краю» Зайцевої А. – учениці Вищого професійного училища № 94 (керівник – Карапінка Г. І.);
• Творча робота «Поети Марківщини: «В душі живе поезія у нас» учнів Марківського професійного аграрного ліцею: Проненка С., Харченко Т., Лихоліт І. (керівник – Галаган Л. В.).

16.01.2019 1

     

11.01.2019

 

 

08.01.18 1

28.12.2018 про результати конкурсу креативність

 

28.12.2018

19.12.2018 року учні та педагоги Вищого професійного училища № 94 втілювали у життя економічний проект «Долучайся до нашої справи або «Новорічний мафін», з метою реалізації програми «Aflatin» в рамках проекту ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадянської активності підлітків і молоді на Сході України», яка реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою проекту стало формування фінансової грамотності учнів, підприємницької активності та залучення молоді до суспільно-корисних справ.

Актуальність проекту полягає у залученні та формуванні у молоді навичок керування власним бюджетом та розуміння трансформації одного виду діяльності в інший.

 Зміст проекту включає в себе знайомство учнів з процесом виробництва мафінів та реалізацією готової продукції.

19.12.18 1

До проекту долучилися наші партнери: ТМ «Кураж», ПАТ АБ «Укргазбанк», ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей», Державна служба України з питань праці, мережа стоматологічних кабінетів «Клімчук», небайдужі громадяни; керівництво: Навчально-методичний центр професійно - технічної освіти у Луганській області.

 19.12.2018 2

Висловлюємо щиру подяку за співпрацю і підтримку молодіжних ініціатив!

5678310119e66151c57f6c52

     І тур Усеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (далі – Конкурс) у номінаціях «Захист Вітчизни» та «Географія» для викладачів ЗП(ПТ)О Луганської області стартував 28 листопада 2018 року.

12.12.2018 1

11 грудня 2018 року завершився тренінг з національно-патріотичного виховання «Ти моя Україна» для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти міст Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

IMG 4558

Викладач фізики та інформатики Новопсковського професійного аграрного ліцею Луганської області Потапенко Віра Анатоліївна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий електронний освітній ресурс «Планета ІТ 2018» для педагогічних працівників закладів професійної освіти.

Конкурс проводив Інститут ПТО НАПН України за сприяння Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області щиро вітає Віру Потапенко з почесним ІІІ місцем, яке вона посіла у вищезазначеному конкурсі. Бажаємо успіхів та наснаги в подальшій роботі.

12.12.18