0001

Відповідно до Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04. 02. 2013 року № 81 Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області 01 листопада 2018 року було організовано роботу загального журі з визначення переможців І туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт учасників Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (далі – Конкурс).

На конкурс надійшло 12 робіт від 8 ЗП(ПТ)О.

 

01.11.2018

30 жовтня на базі Вищого професійного училища № 92 м. Сєвєродонецька відбулася обласна методична секція для заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з теми: «Особливості підготовки кваліфікованих робітників з використанням елементів дуальної форми навчання».

CIMG8214

31 жовтня 2018 року відбувся обласний форум «Вектори інноваційного розвитку системи освіти регіону», на якому був репрезентований інноваційний досвід закладів освіти, нагороджені переможці та учасники Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2018» (м. Київ).

IMG 4024

 

У роботі форуму взяли участь працівники методичних служб регіону, керівники й педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області, учасники X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2018».

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області 30 жовтня 2018 рокубуло проведено Всеукраїнський вебінар на тему: «Втілення педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського як засіб формування особистості підростаючого покоління в умовах реалізації завдань сучасного національного виховання (до 100-річчя від дня народження педагога)».

Screenshot 18

 

У заході взяли участь В. Артюшенко – директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області; П.Лузан - доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

Крім методистів НМЦ ПТО у Луганській області, до участі в заході долучилися методисти навчально-методичних центрів та педагоги ЗП(ПТ)О таких регіонів України: Кіровоградщини, Івано-Франківщини, Полтавщини, Рівненщини, Чернігівщини.

Під час роботи вебінару обговорювалися ідеї розвитку педагогічної майстерності, аксіологічний світогляд у формуванні особистості сучасного педагога, всебічний розвиток особистості учня в контексті педагогічної спадщини В.Сухомлинського.

Доповідачі висвітлили основні аспекти громадянського виховання, на яких свого часу акцентував увагу видатний український педагог. Було презентовано досвід оновлення змісту та форм національно-патріотичного виховання в окремих ЗП(ПТ)О, областях в цілому, зокрема в зоні збройного конфлікту на Сході України.

23-25 жовтня 2018 року відбулася Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

IMG 3784

Привітання учасникам, організаторам і гостям виставки надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Олег Спірін.

В урочистому відкритті взяли участь заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наукової та науково-технічної діяльності Іван Кириленко, президент НАПН України Василь Кремень, перший заступник директора ІМЗО Юрій Завалевський, директор компанії "Виставковий світ" Світлана Рудько, виконавчий директор освітніх заходів компанії "Виставковий світ" Віталій Сокол.

            23 жовтня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій аграрної галузі за темою «Ефективні форми і методи в організації навчально-виробничого процесу – запорука успіху у формуванні професійних компетентностей».
         У роботі секції взяли участь
викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання всіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганщини, де здійснюється  підготовка кваліфікованих робітників з професій аграрної галузі, які знайшли чимало спільних питань для обговорення та обміну досвідом.  У роботі засідання взяли участь  13 учасників з 8 закладів освіти, що проводять підготовка кваліфікованих робітників з вищезазначених професій.

         Методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Лимар О.П. ознайомила учасників засідання з планом роботи секції та розповіла про сутність та можливості використання сучасних форм і методів на уроках професійно-теоретичного та виробничого навчання.

25.10.2018 1

    20 жовтня 2018 року педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Луганської області відвідали Приватне акціонерне товариство «Рубажінський картонно-тарний комбінат» з метою ознайомлення з сучасним виробництвом та обладнанням, оновленими технологічними лініями, новими підходами до підбору робітничого персоналу. Захід у формі екскурсії було організовано та проведено Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області для внесення корективів у робочі плани та програми закладів професійної освіти області.

20.10.2018 1КБК

 IMG 35fa7868e8591a4b3e55d59697ca4f29 V

 

 

12.10.2018