Друк

Фестиваль-конкурс «Твої таланти, перший курс!» у Сєвєродонецькому ВПУ  - традиційний. Але при цьому він досить унікальний для профтехосвіти й завжди багатий на приємні сюрпризи. Це відзначила, відкриваючи програму, заступник директора училища Тетяна Дмитрівна Склярова.

 

Розпочала концерт студентка групи Т-18-2 Анастасія Юрєва. Продовживши навчання за програмою молодшого спеціаліста, вона  долає  нові висоти й у вокальному мистецтві. Про це свідчить  майстерне виконання пісні «Трамвай».

Щирий сміх в залі викликала мініатюра «Батько та син-учень». Її виконали студенти груп М-17-2 та М-18-4. Хореографічною композицію «Цілком таємно» заінтригували танцюристи з групи 11.

Своєю ліричністю підкупив  ученик групи 5 Ярослав Шульга з піснею «Старі фотографії».  Хлопці з групи 9 завзято інсценували пісню про бабцю. А  Денис Пасічник з десятої групи разом з учнями тринадцятої групи  зворушили всіх піснею «Ні, я не ту кохав».

Гідним фіналом яскравого концерту став запальний рок-н-рол у виконанні колективу з десятої групи.

Повний актовий зал, в якому зібралися учні, їхні батьки, співробітники училища нагороджував всіх артистів палкими оплесками. Слова вдячності промовив директор ВПУ Юрій Кіндратович Кузьмінов. Він згадав, як та ж Настя Юрєва вперше вийшла на училищну сцену, де спочатку почувала себе ніяково. А тепер стала справжньою співачкою. Свої  таланти в училищі можуть розвинути всі. Цьому сприяють й керівники художніх колективів Вікторія Леонідівна Бібко та Ірина Юріївна Паничева.

Такі побажання надихнули починаючих артистів. На черзі – великий концерт училищної художньої самодіяльності на честь прийдешнього свята педагогів.