Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області 28 листопада 2018 року було проведено семінар-практикум   з теми: «Впровадження інформаційних технологій у навчальний процес, як шлях підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників автомобільної галузі».

       Викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання з усіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, де здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з професій автомобільної галузі, знайшли чимало спільних питань для обговорення та обміну досвідом з теми семінару–практикуму.

28.11.2018 1

 

        Семінар відкрила методист   НМЦ ПТО у Луганській області Ольга Лимар, яка акцентувала увагу учасників на стрімкому зростанні інформаційних технологій в усіх галузях економіки, у тому числі в освіті. Головним завданням семінару стало спрямування педагогічних працівників на підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників з професій автомобільної галузі.

         Перед присутніми виступив та поділився власним досвідом із впровадження інформаційних технологій у освітній процес викладач спеціальних дисциплін ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» Слюсаренко Олександр Володимирович. У своїй доповіді він ознайомив присутніх зі своїми доробками з різних предметів з використанням інформаційних технологій.

28.11.2018 2  

    Також присутні познайомилися з досвідом використання інформаційних технологій на уроках педагогічними працівниками інших закладів освіти: 

  • майстра виробничого навчання ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» (Старобільське відділення) Прохорова Є. В.;   
  • викладача спецдисциплін ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» (Щастинське відділення) Кущинського О.М.

     Опановуючи практичну частину семінару, учасники мали змогу пройти на персональному компютері тести з предмету «Правила дорожнього руху», що розроблені з використанням інформаційних технологій викладачем Слюсаренком О.В.

         Присутні педагогічні працівники були вдячні за проведений цікавий та дуже корисний захід!