11 грудня 2018 року завершився тренінг з національно-патріотичного виховання «Ти моя Україна» для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти міст Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

IMG 4558

 

З метою розвитку професійної компетентності педагогів щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у ЗП(ПТ)О з учасниками заходу протягом трьох днів працювали сертифіковані тренери: методист НМЦ ПТО у Луганській області Любов Чіхладзе та методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО Світлана Лазарєва.

Під час тренінгових занять було розглянуто сутність понять «патріотизм», «складники патріотизму», концептуальні засади національно-патріотичного виховання, його аргументація, форми роботи, технологічне забезпечення, виклики та загрози. Досвід педагогів збагатився різноманітними інтерактивними вправами національно-патріотичного спрямування, що в подальшому можуть бути використані під час проведення методичних та освітніх заходів у ЗП(ПТ)О.

IMG 20181205 124950

IMG 20181211 123903

IMG 4551

За результатами роботи учасники тренінгових занять отримали сертифікати консультанта з питань національно-патріотичного виховання.