І тур Усеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (далі – Конкурс) у номінаціях «Захист Вітчизни» та «Географія» для викладачів ЗП(ПТ)О Луганської області стартував 28 листопада 2018 року.

12.12.2018 1

У номінації «Географія» відбірковий та фінальний етапи відбулися в один день. За перемогу змагалися викладачі трьох ЗП(ПТ)О: Г. Штиль (ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей»), К. Реченко (Рубіжанський професійний хіміко-технологічний ліцей), В. Ясиненко (Білокуракинський професійний аграрний ліцей). У фіналі перемогла Ксенія Реченко, яка компетентним журі рекомендована до участі у ІІ турі Конкурсу.

У номінації «Захист Вітчизни» відбірковий етап пройшли п’ять викладачів, а саме: О. Кошарний (Марківський професійний аграрний ліцей), О. Куриленко (ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей»), М. Брянченко (ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище»), Ю. Пащук (Білокуракинський професійний аграрний ліцей), В. Гринченко (Старобільський професійний ліцей). До фінального етапу ввійшли троє найсильніших: Олег Кошарний, Олександр Куриленко та Микола Брянченко. 12 грудня 2018 року вони пройшли випробування «Проект» та «Урок». За максимальною кількістю балів компетентне журі визначило наступних переможців: Миколу Брянченка (І місце) та Олександра Куриленка (ІІ місце), яких рекомендувало до участі у ІІ турі Конкурсу.

12.12.2018 2

 

 

12.12.2018 3