08 жовтня 2020 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області для педагогічних працівників гірничої, будівельної, торгово-кулінарної галузей та сфери послуг було проведено обласну методичну секцію з проблеми: «Трансформація підходів до викладання спецдисциплін у контексті SMART-освіти». Захід було проведено на платформі ZOOM в режимі відео-конференції, в якій взяли участь 25 осіб.

 

08.10.2020 11

Під час роботи секції методистка НМЦ ПТО у Луганській області ознайомила всіх присутніх з програмою роботи секції та основними етапами SMART-освіти як освітньої системи нового типу.

При обговоренні проблеми з використання в навчальному процесі SMART-технологій взяли активну участь педагоги:

Світлана Букрєєва (ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей») розповіла про взаємодію викладача та здобувача освіти в процесі реалізації SMART-освіти;

 08.10.2020 2

 

Лілія Стахурська (ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей») поділилась досвідом роботи з електронним підручником з предмету «Перукарська справа»;

 

08.10.2020 5

Тетяна Горбунова (ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей») розкрила основні принципи SMART-освіти, реалізацію дистанційного навчання на основі програмного середовища MOODLE та організацію самостійної, пізнавальної, дослідницької та проєктної діяльності здобувачів освіти;

 

08.10.2020 4

Світлана Мозгова, Олена Липова, Ігор Матюшко (Золотівський професійний ліцей) акцентували увагу присутніх на найголовнішому принципу навчання SMART-технологіям – наочності.

 

08.10.2020 6

 

08.10.2020 9

 

08.10.2020 10

 

Розкрито і показано всім учасникам онлайн-заходу роботу електронної дошки во взаємодії з медіапроєктором, комп’ютером або смартфоном на прикладі професій «Кухар» та «Електрослюсар підземний».

Такий єдиний комплекс дозволяє всім учасникам освітнього процесу бути у відповідному середовищі, а також застосовувати як традиційні, так і інноваційні методи навчання. 

Всі педагоги висловили подяку за проведений захід, який надихнув їх на подальшу творчу роботу.

 

ВІДЕОПОСИЛАННЯ НА ВЕБІНАР