Друк

 

15 жовтня 2020 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено семінар-практикум для керівників фізичного виховання та викладачів фізичної культури за темою: «Компетентнісний підхід до здоров’язбережувальних технологій на уроках фізичної культури». Захід було проведено на платформі ZOOM в режимі відео-конференції, в якій взяли участь 23 педагогічних працівники.

Під час роботи секції методист НМЦ ПТО у Луганській області ознайомив присутніх з програмою роботи секції та основними формами здоров’язбережувальних технологій.

16.10.2020 1

Досвідом щодо організації роботи з використання різних форм здоров’язбережувальних технологій на уроках фізичної культури та позаурочній діяльності поділились:

Тетяна Сазонова, викладач фізичної культури Вищого професійного училища № 94, яка розповіла про використання інноваційних технологій на уроках фізичної культури як засобу підвищення ефективності викладання предмету;

Ігор Муратов, викладач фізичної культури ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей», ознайомив учасників з особливостями організації фізичного виховання в закладі освіти (проведення гігієнічної гімнастики, фізкультхвилинок, майстер класу з дворазовим чемпіоном світу та бронзовим призером з гирьового спорту) тощо, а також про участь учениці ліцею в онлайн-лізі з гирьового спорту України 2020.        

16.10.2020 2

Сергій Поліщук, викладач фізичної культури Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею, продемонстрував роботу щодо використання здоров’язбережувальних технологій на уроках та позаурочній діяльності закладу освіти.

16.10.2020 3

Онлайн-зустріч педагогів відбулася в емоційній, позитивній атмосфері двостороннього спілкування, обговорення проблематики здорового способу життя серед учнівської молоді, використання інноваційних технологій під час проведення занять.

У результаті зустрічі учасники засідання дійшли загального висновку, що використання здоров’язбережувальних технологій на уроках фізичної культури формують у здобувачів освіти життєво необхідні навички здорового способу життя, розвивають рухові якості та виховують потребу й уміння самостійно займатися фізичними вправами.

 

Відеопосилання на вебінар

 

Презентація: "Семінар-практикум для керівників фізичного виховання та викладачів фізичної культури", методист НМЦ ПТО у Луганській області - Донченко В.В. 

Презентація: "Використання інноваційних технологій на уроках фізичної культури", викладач Вищого професійного училища № 94 м.Лисичанська - Сазонова Т.В.