Друк

27 жовтня 2020 року відбулося засідання обласної методичної секції викладачів з предмету «Охорона праці» з професій аграрної, автомобільної, електроенергетичної галузей за темою: «Педагогічні ідеї та технології навчання на уроках з предмету «Охорона праці».

Захід було організовано Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області. У роботі секції взяли участь викладачі 14 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганщини. Засідання секції проходило в режимі он-лайн на платформі Zoom.

27.10.2020 1

 

Ольга Лимар, методист НМЦ ПТО у Луганській області, розповіла про впровадження інноваційних технологій на уроках з охорони праці при підготовці кваліфікованих робітників.

Перед учасниками обласної методичної секції виступили:

Тетяна Кондратенко (ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей»), Ірина Коваленко (Рубіжанський професійний хіміко-технологічний ліцей), Валентин Вінник (Марківський професійний аграрний ліцей), Наталія Прищепа (Відокремлений підрозділ «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного інституту імені Тараса Шевченка», Рубіжанське відділення) та Інеса Артамонова (ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище»).

 27.10.2020 2

 

27.10.2020 3

 

27.10.2020 4

 

27.10.2020 5

Спікерами було розглянуто питання використання ситуаційних методик навчання з даного предмета, поєднання традиційних методів навчання та сучасних інформаційних технологій, використання інтерактивних методів і прийомів на уроках, особливості використання новітніх технологій при викладанні предмета «Охорона праці».

Також було проаналізовано організаційні, методичні та інші питання проведення обласної олімпіади з предмету «Охорона праці» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, другий етап якої відбувся у дистанційному режимі 30.09.2020 року.

Велику увагу було приділено організації дистанційного навчання з предмету «Охорона праці» у період карантину. Учасникам засідання було запропоновано поділитися досвідом організації дистанційного навчання.

Дякуємо спікерам за професійне спілкування та корисну інформацію!

 

Відеопосилання на вебінар