22 грудня 2020 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області в режимі он-лайн на платформі ZOOM було проведено цільовий семінар з теми: «Авторські модні тенденції в технологіях моди».

 22.12.2020 4

У заході брали участь 14 педагогічних працівників з усіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професії «Кравець».

Під час заходу педагогічними працівниками було проведено майстер-класи (за погодженням із роботодавцями):

Інною САЦЮК (ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», Рубіжанське відділення) з теми «Виготовлення накладної кишені з хутра у жіночому жилеті на підкладці» та розкрито властивості хутряних матеріалів, їх розкрій, технологічний процес, обладнання, фрагмент обробки хутряної кишені;

22.12.2020 1

Вікторією ЗАПОРОЖЧЕНКО (Рубіжанський професійний хіміко-технологічний ліцей) продемонстровано цікаву технологію виготовлення з’ємної кишені з перетворенням її в стильну сумочку-гаманець, а також спрощену технологію виготовлення швейних виробів. Цей виріб є стильним, привабливим тай ще багатофункціональним;

22.12.2020 2

Людмилою БОРИСОВОЮ (Новоайдарський професійний аграрний ліцей) презентовано майстер-клас щодо розвитку креативності та виготовлення яскравого доповнення - елегантних прикрас та аксесуарів до одягу на прикладі теми «Ґудзики». Проведено віртуальну екскурсію у світ створення ґудзиків, який тісно переплетений з історичними подіями, народами, рухами та напрямками;

 

22.12.2020 7

Наталією ОРЛЯНКО, Лесею СТРИЛЮК, Ларисою ІВАНІНОЮ (ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей») використано інтерактивні методи навчання: експрес-опитування, моделювання технологічних ситуацій, логічне мислення, концентрація уваги тощо.

Під час проведених майстер-класів із виготовлення захисних масок багаторазового використання з новорічною символікою педагогічні працівники ЗП(ПТ)О удосконалили свої компетенції з проєктування авторських колекцій, а також можливості використання швейного обладнання.

 

22.12.2020 6

 

22.12.2020 3

 

22.12.2020 5

 

 

В межах проведеного семінару було надано корисні поради, розширено світогляд педпрацівників, підтверджено, що професія «Кравець» цілком відповідає сучасним тенденціям моди.

Усі учасники семінару висловили велику подяку педагогам за активну участь та натхнення, Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Луганській області - за організацію та проведення обласного заходу.

 

Відеопосилання на вебінар