СКЛАД НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

                                        НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ

                                          ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

                                                У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

 

1.

Артюшенко Володимир Іванович

голова Ради, Директор

Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області

 

2.

Дерев'янко Валентина Володимирівна

заступник голови Ради, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області

 

3.

Єфімова Олена Владиславівна

секретар Ради, методист

Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області

 

 

Члени Ради

 

4.

Поскрякова Тетяна Миколаївна

начальник відділу професійної освіти та науки Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації

 

5.

Курятнікова Ірина Юріївна

головний спеціаліст відділу професійної освіти та науки Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації

 

6.

Кузьмінов Юрій Кіндратович

директор ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище», голова асоціації директорів і працівників

професійно-технічної освіти Луганської області

 

7.

Бунєгін Максим Євгенович

директор Вищого професійного

училища № 94

 

8.

Танасов Володимир Васильович

директор Старобільського

професійного ліцею

 

9.

Вірченко Анатолій Павлович

директор Рубіжанського

професійного ліцею

 

10.

Кіященко Тетяна Робертівна

директор Золотівського

професійного ліцею

 

11.

Назаров Євгеній Іванович

в.о. директора центру

професійно-технічної освіти (за згодою)

 

12.

Галгаш Руслан Анатолійович

кандидат економічних наук, доцент, директор Інституту економіки та управління Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (за згодою)

 

13.

Калько Ірина Василівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри управління освітою Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

(за згодою)

 

14.

Аністратенко Олександр Васильович

керівник об'єднання співвласників багатоквартирних будинків «Луч»

(за згодою)

 

15.

Жердєв Володимир Миколайович

начальник зварювальної лабораторії ТОВ  «Промхіммонтаж» (за згодою)

 

16.

Кудря Катерина Миколаївна

заступник директора з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища № 92

 

17.

Зубкова Олена Євгенівна

заступник директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Лисичанський професійний ліцей»

 

18.

Трощий Лариса Михайлівна

методист Рубіжанського

хіміко-технологічного ліцею

 

19.

Суптеліна Марина Володимирівна

старший майстер ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище»

 

20.

Сімова  Лариса Георгіївна

завідувач кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО у Луганській області

 

21.

Чіхладзе Любов Михайлівна

завідувач кабінету загальноосвітньої підготовки та виховної роботи НМЦ ПТО

у Луганській області

 

22.

Рудюк Катерина Миколаївна

методист НМЦ ПТО у Луганській області

 

23.

Лимар Ольга Павлівна

методист НМЦ ПТО у Луганській області

 

24.

Лебединська Ольга Вікторівна 

методист НМЦ ПТО у Луганській області

 

25.

Черняк Інна Вікторівна

методист НМЦ ПТО у Луганській області

 

26.

Донченко Володимир Вікторович

методист НМЦ ПТО у Луганській області