фон проф

«Як обрати майбутню професію?» — це питання постає перед кожною людиною. Вибір професії — справа нелегка, але необхідна, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від подальшої професійної діяльності.

Так  як  правильно обрати професію? У першу чергу потрібно зважити всі «за» і «проти», необхідно подумати над наступними питаннями:

Смайлик-эмодзи ✅ 'Белая галочка' ВК (ВКонтакте), Инстаграм, Ватсап: код  смайла, значение и расшифровка Інтерес до професії. Хоч невеликий, але він повинен бути. Нецікава робота не приносить ні радості, ні задоволення. Зате вона може стати причиною стресу і депресії.

Смайлик-эмодзи ✅ 'Белая галочка' ВК (ВКонтакте), Инстаграм, Ватсап: код  смайла, значение и расшифровка Можливість розвинути здібності і таланти. Люди, які знаходять професію, яка відповідає цьому критерію, відчувають себе на роботі, як риби у воді. Вони можуть виявити свої таланти і спробувати знайти їм застосування у майбутній професії.

фото що обратияка професія вам підходить 2

Смайлик-эмодзи ✅ 'Белая галочка' ВК (ВКонтакте), Инстаграм, Ватсап: код  смайла, значение и расшифровка Заробітна плата. Якщо на роботі будуть мало платити, доведеться або шукати додаткову роботу або міняти професію. До професії, яка не приносить доброго доходу інтерес втрачається і люди намагаються швидше знайти їй заміну. Якщо Ви не хочете, щоб таке сталося з Вами, всерйоз задумайтесь над тим, скільки грошей хочете отримувати і вже відповідно до Ваших запитів обирайте професію. Але потрібно пам’ятати ще про один момент. Він стосується кар’єрного зростання. Багато професій (такі як бармен, офіціантка, танцівниця і т.д.) дають можливість заробити легкі й швидкі гроші. Але в цих професіях не передбачений кар’єрне зростання, а значить, з часом танцівниця буде отримувати стільки ж, скільки отримувала, коли тільки починала працювати. А робота, наприклад, банківського службовця, на початковому етапі може оцінюватися значно нижче. Однак з часом, ця людина просувається по службових сходах і отримує з кожним разом все більше. Тому якщо робота Вам підходить, але Ви незадоволені заробітною платою, дізнайтеся про можливості та перспективи кар’єрного зростання. При гарній і сумлінній роботі скоро Ви будете отримувати більше, ніж Вам пропонували спочатку.

Смайлик-эмодзи ✅ 'Белая галочка' ВК (ВКонтакте), Инстаграм, Ватсап: код  смайла, значение и расшифровка Професійно важливі якості. Не варто обирати кар’єру співачки, маючи  поганий голос, або  космонавта — маючи слабке серце. Кожна професія вимагає від людини певних здібностей, знань і умінь і якостей. Розглядаючи різні види професій, подумайте, якими якостями повинна володіти людина в кожній з них. Після цього запитайте себе: «А чи є у мене ці професійно важливі якості? Чи зможу я добре працювати і отримувати задоволення від такої роботи? ».

Смайлик-эмодзи ✅ 'Белая галочка' ВК (ВКонтакте), Инстаграм, Ватсап: код  смайла, значение и расшифровка П’ятий критерій — затребуваність на ринку праці. Не секрет, що зараз спостерігається надлишок економістів та юристів. Отже, людям з такою спеціальністю важко знайти собі роботу. Вибираючи професію, оцініть шанси на майбутнє працевлаштування. Для цього можна звернутися до служби зайнятості, тут Ви дізнаєтесь, яких професій на сьогодняшній день потребує суспільство. 

мережа        Профорієн.збірник Живи і працюй в Україні.ФОТО

 

 

 обери свій заклад освіти

 

 

 

Біловодськ 2 Білокуракино
ВПУ 92 ВПУ 94
СВПУ 24 1 98
53 Привілля
Сватово Щастя
Золотое Лисич.торг. кулінар
Марковка Новоайдар
Новопсков 1 Попасна
РПХТЛ Старобільськ
ВП ПІПК
РІПК