21.04.2021 01

ДЛЯ ПЕРЕХОДУ НА КАНАЛ НАТИСНУТИ НА ЗОБРАЖЕННЯ

 

 

     Інформація про професії, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників у Луганській області, їх зміст, статус на ринку праці, рівні освіти, перспективи працевлаштування, можливості продовження навчання та для професійного самовизначення випускників закладів загальної середньої освіти та інших зацікавлених верст населення.

     Відеосюжети про заклади П(ПТ)О Луганської області, відеоматеріали для ознайомлення з різними професіями, зі змістом трудової діяльності в галузі кожної з них, з вимогами, які ці професії висувають до людини.


Школа Майбутнього

Школа майбутнього

       ДЛЯ ПЕРЕХОДУ НА КАНАЛ НАТИСНУТИ НА ЗОБРАЖЕННЯ

     Канал покликаний зробити мотивуючі лекції в рамках проєкту "Обери майбутне" доступними! Щоб у кожного з Вас була можливість дізнатися формулу успіху людей, які досягли висот у різних професійних сферах!

Відео з лекцій виходять щотиждня, в кожному випуску у вас є можливість знайти для себе відповіді на такі питання: Як знайти світ шлях і стати успішним у кар'єрі? Як знайти роботу своєї мрії? Як зробити правильний вибір своєї професії? Лектори - це професіонали в своїй сфері. Вони точно знають, що потрібно для успіху і готові поділитися своїм досвідом та навичками, аби підростаюче покоління мало можливість втілити все задумане.