Друк

Календар знаменних та пам`ятних дат Луганської області на  2018 рік 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ: 11.09.2018р. Інструктивно-методична нарада "Організація планування та методичного супроводу освітнього процесу в 2018/2019 навчальному році відповідно до нових нормативних документів"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ: 27.11.2018р. Обласна методична секція для заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: "Партнерство педагогів і лідерів учнівського самоврядування – запорука успішного здійснення національно-патріотичного виховання"

Доповідачі:

1.Презентація: "Учнівське самоврядування – як дієвий засіб у формуванні креативності сучасного ліцеїста" - викладач української мови та літератури Зубкова О.Є.

2.Презентація: "Співпраця лідерів учнівського самоврядування та педагогів Вищого професійного училища № 92 и м.Сєвєродонецька при здійснені національно-патріотичного виховання" - майстер виробничого навчання Ковальчук Л.О.

3.Презентація: "Формування громадянських компетентностей через залучення учнів до самоврядування" - заступник директора з навчально-виховної роботи Перловська М.В.

Відео:

4.Презентація:"Виховання лідерів нової формації через залучення до учнівського самоврядування «КРОК У МАЙБУТНЄ» - куратор учнівського самоврядування «КРОК У МАЙБУТНЄ» Солодка Юлія Олександрівна