Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.06.2016 року №1/9-304 «Щодо участі у семінарах у рамках проекту «Туринський процес - регіональний рівень»  29-30 червня 2016 року представники органів управління освітою та методичних служб ПТО Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Харківської та Херсонської областей зібрались на Дніпропетровщині для презентації регіональних звітів та обговорення відкритих питань стосовно впровадження Туринського процесу в Україні.

На базі НМЦ ПТО Дніпропетровської області 29 червня 2016 року національні експерти Олена Локшина та Віктор Громовий провели індивідуальні консультації для представників регіонів щодо змісту звітів та підготовки презентацій на «кущовий» семінар.

Семінар відбувся 30 червня 2016 року на базі Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Метою заходу було надання рекомендацій стосовно завершення роботи над регіональними звітами, відкриття платформи (форуму) для участі регіонів в обміні думками стосовно відповідної звітності, а також сприяння досягненню консенсусу на регіональному рівні щодо того, які матеріали та інформація мають бути включеними до національного звіту.

Учасників семінару від господарів привітав заступник директора Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації                 Демура А.Л.. Старший спеціаліст з питань політики та системи ПОН Європейського фонду освіти Міхайло Мілованович поставив перед присутніми задачі щодо написання регіональних звітів. Національні експерти проекту Олена Локшина та Віктор Громовий ознайомили представників областей із програмою заходу.

9 областей України презентували регіональні звіти та разом з міжнародними експертами обговорювали відкриті питання щодо підготовки аналітичних матеріалів, обмінювалися досвідом стосовно підготовки звіту.

Луганську область представили методисти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області Любов Чіхладзе та Ольга Лебединська. 

   Учасники семінару працювали в групах, обговорюючи ключові питання певних розділів регіональних звітів, та внесли пропозиції щодо змісту національного звіту «Туринський процес – 2016», слухання  якого заплановано на серпень 2016 року.

04.07.2016 1

 

04.07.2016 2

 

04.07.2016 3