Надрукувати

В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і до сьогоднішнього дня. Однією з таких подій є здобуття незалежності.

24 серпня 2016 року мешканці Луганщини урочисто відсвяткували 25 річницю Незалежності України. Варто відзначити піднесений моральний дух та патріотизм населення Сєвєродонецька та гостей міста, адже чимала кількість людей, вбраних у яскраві вишиванки, прийшли на свято до площі Перемоги. Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області приєднався до загального святкування.

Співробітники НМЦ ПТО взяли активну участь у міських заходах, присвячених Дню Незалежності України: відвідали виставку-ярмарок виробів декоративно-прикладного мистецтва, виставку квітів «Прапор України – прапор миру», стали учасниками флеш-мобу «Співаємо Державний Гімн України»

Історія України – це шлях до Незалежності, шлях, на якому  кожна подія – це крок до мрії. Тож нехай на нашій українській землі, яка славиться вишневими садами, солов’їними піснями, вишитими рушниками, хлібом і сіллю, червоною калиною, широкими ланами, працьовитими гостинними людьми  буде МИР.

 

DSC 0029

 

DSC 0015