06.10.2016 1

З метою оптимізації режиму навчально-виховного, виробничого процесу, збільшення рухової активності учнів, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи в професійно-технічному навчальному закладі, формування в учнів навичок здорового способу життя та відповідального ставлення до власного здоров'я 6 жовтня 2016 року на базі Старобільського відділення ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університетуімені Тараса Шевченка» відбулися І Малі Олімпійські Ігри. 

06.10.2016 2

Масові фізкультурно-спортивні заходи посідають важливе місце в системі оздоровчої діяльності, метою їх проведення є залучення молоді до заняття фізкультурою, підвищення рівня їх фізичної підготовки, стимулювання до систематичної участі в заняттях фізкультурою і спортом. Церемоніал відкриття включав в себе такі елементи: парад мотоциклістів, парад груп учнів за професіями, шикування учасників змагань та привітання. Потім відбулося урочисте підняття Державного Прапора України, Олімпійського прапора ігор і запалення Олімпійського вогню. Право підняти прапори було надано капітанам команд, а запалити Олімпійський вогонь – багатократному переможцю обласних змагань, п’ятикратному переможцю Чемпіонату України, кандидату в майстри спорту з боксу  Михайленко Іллі. Після офіційної частини відкриття ігор  виступив колектив аеробіки Інституту педагогіки та психології, розпочались Ігри за програмою, яка включала в себе:

- легкоатлетичний крос – для юнаків 1000м, для дівчат - 500м, волейбольний турнір, футбольний турнір за круговою системою. Захід проводився спільно з представниками Фонду SOS «Дитяче містечко», якими було проведено ігрові змагання -PLAYBUZZ .

Процедура закриття Ігор включала в себе церемоніал нагородження, вихід призерів та переможців на п'єдестал, вручення грамот, медалей, подарунків.

 

06.10.2016 3     06.10.2016 4