Друк

07 жовтня 2016 року на базі станції технічного обслуговування автомобілів   «Автодом-Сервіс» Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області для майстрів виробничого навчання ПТНЗ, що здійснюють підготовку з професії «Слюсар з ремонту автомобілів», було проведено цільовий семінар «Впровадження сучасних виробничих технологій при ремонті автомобілів».

 

07.10.2016 1

 

Метою семінару було визначено презентацію  новітніх виробничих технологій, сучасного обладнання, яке використовується при ремонті та діагностуванні автомобілів; демонстрацію принципів роботи та вироблення навичок роботи з сучасним діагностичним обладнанням.  

Основні завдання семінару: ознайомити майстрів виробничого навчання ПТНЗ області з новітніми технологіями в галузі ремонту  та діагностики автомобілів; надати практичну допомогу з освоєння нового обладнання.  

Методисти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області акцентували увагу учасників на стрімкому зростанні виробництва та модернізації сучасної автомобільної галузі, впровадженні новітніх виробничих технологій при ремонті автомобілів та необхідності своєчасного і випереджального рівня підготовки кваліфікованих робітників у навчальних закладах професійно-технічної освіти області.

Під час екскурсії по СТО учасники семінару ознайомилися з її  потужностями, обладнанням, виробничими можливостями. Директор станції технічного обслуговування автомобілів В’ячеслав  Царьов  презентував сучасні прибори, устаткування, інструменти, якими оснащено станцію, ознайомив з технологічними процесами роботи.

 

07.10.2016 2 

Майстри виробничого навчання мали можливість вдосконалити свою професійну майстерність  з впровадження сучасних виробничих технологій при ремонті та діагностуванні автомобілів. Особливо зацікавили присутніх стенди установки кутів коліс американського виробництва фірми HUNTER та збирання та розбирання амортизаторів тайванської фірми JTC.

 

07.10.2016 3

 

За результатами проведеного цільового семінару професійно-технічним навчальним закладам, що здійснюють підготовку з професії «Слюсар з ремонту автомобілів», рекомендовано ознайомлення учнів з новітніми виробничими технологіями під час ремонту та діагностування автомобілів при вивченні спеціальних дисциплін.