Друк

27 вересня 2016 року набазі Вищого професійного училища № 92 м. Сєвєродонецька відбувся семінар-практикум для бібліотечних працівників ПТНЗ області на тему: «Бібліотека – осередок формування гармонійно розвиненої особистості учня», організований НМЦ ПТО у Луганській області.

 

27.09.2016 1

На заході була прису тня провідний бібліотекар КЗ «Сєвєролонецька міська бібліотека для юнацтва ім..Й. Курлата, яка запропонувала увазі бібліотекарів ПТНЗ  нові форми і методи залучення учнів до читання співпраці.

 Учасники  семінару обговорили питання організації  правових, творчих, дозвіллєвих клубів, що діють  при бібліотеках ПТНЗ , поділились досвідом щодо виховання духовності  учнів, формування їх естетичного смаку шляхом участі в оформленні  приміщення бібліотеки, організації майстер-класів з виготовлення ляльок-мотанок, інших виробів народного декоративно-прикладного мистецтва.

 

27.09.2016 2

 

Бібліотекарі ПТНЗ області  приділили увагу питанню розвитку творчих здібностей учнів.  В бібліотеках ліцеїв вже традиційно відбуваються  зустрічі з земляками поетами і письменниками, працюють літературні кав¢ярні , поетичні клуби.

Після короткої перерви на каву відбулась практична частина семінару, під час якої бібліотекарі ознайомились з програмами , які дозволяють створювати  електронні каталоги бібліотеки. Колеги,  що вже  успішно створили  і працюють з такими каталогами запропонували учасникам опанувати навички роботи в цих програмах, які  дозволять усім більш активно залучитись до роботи з електронної каталогізації і систематизації інформативних ресурсів ПТНЗ.