MG 8874

З 31 жовтня по 2 листопада 2016 року вперше в Україні на базі Київського Національного торговельно-економічного університету відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLSUKRAINE» серед представників (учнів) ПТНЗ, студентів вищих навчальних закладів, молодих кваліфікованих робітників і фахівців за професійною компетенцією «кондитерське мистецтво».

 

Мета та основні завдання конкурсу:

-  професійна орієнтація молоді, а також впровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань за напрямами:

üпрофесійні стандарти,

üоновлення виробничого обладнання,

üсистема оцінки якості освіти,

üнавчання експертів (майстрів).

Конкурс сприяв підготовці учасників до максимальної реалізації умінь та професійних навичок.

У Всеукраїнському конкурсі взяли участь 17 переможців (конкурсантів) регіонального відбору, проведеного в усіх областях України.

Луганську область з професійної компетенції «кондитерське мистецтво» представляла учениця Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею – Молчанова Дар’я (експерт – Панькіна Ольга Олександрівна).

 

IMAG0456

 

На урочистому відкритті Всеукраїнського конкурсу «WORLDSKILLSUKRAINE» були присутні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Міністр соціальної політики України Андрій Рева, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Глава Адміністрації Президента України Ігор Райнін.

Оцінювали «кондитерське мистецтво» 38 суддів, серед яких були титуловані кондитери з країн світу.

Практичний тур кондитерського мистецтва передбачав роботи з карамелі, шоколаду, цукрові квіти з марципану та мастики.

За результатами виконання програми конкурсу та підсумками журі міжнародного класу у номінації «Цукрові квіти» (англійська техніка) під назвою «Вийся віночок легенько» Дар’я Молчанова була нагороджена срібною медаллю.

Перемога у Всеукраїнського конкурсу «WorldSkillsUkraine» дає можливість взяти участь у Міжнародному конкурсі «WorldSkillsInternational», який відбудеться в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів – Абу-Дабі в жовтні 2017 року.

 

 MG 8846     MG 8855

 

IMAG0515

 

IMAG0513