21 грудня 2016 року на базі Навчально-практичного будівельного центру ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей» та з метою підвищення рівня професійної підготовки робітничого потенціалу було організовано та проведено цільовий семінар-практикум на тему: «Нові технології будівельного виробництва, сучасні матеріали, конструкції, споруди».

 

21.12.2016 1

 

У роботі семінару взяли участь 15 педагогічних працівників з 8  ПТНЗ області, які ведуть підготовку опоряджувальників.

Відкрила роботу цільового семінару  методист, відповідальний  за роботу кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО у Луганській області, де розповіла про використання  сучасних матеріалів, які надають оздобленим поверхням (як новим так і старим) нового архітектурного звучання. Підкреслила, що перед педагогічними працівниками  ПТО гостро постає питання, як навчати учнів так, щоб досягти реалізації ДСПТО нового покоління, та забезпечити якість освіти.

Привітав всіх присутніх директор ліцею – Борис Гречишкін де розповів про діяльність Навчально - практичного центру щодо підготовки кваліфікованих кадрів.

У теоретичній частині Ольга Колесник, викладач спецдисциплін навчально-практичного центру, презентувала сучасні методи декорування стін за допомогою гіпсової ліпнини.

Практичну частину, а саме: відливання ліпних виробів з гіпсу з використанням форм та виготовлення плиток-декорів з використанням елементів гіпсової ліпнини провела майстер виробничого навчання  Світлана Радченко. Усім присутнім було надано інструкційно-технологічні карти,  алгоритм виконання виробів та методичні рекомендації щодо внесення доповнень з використанням сучасних технологій в навчальні програми.

Підведено підсумки роботи цільового семінару та визначено завдання для подальшої роботи.

 

 

 

21.12.2016 3

 

21.12.2016 4

 

21.12.2016 5

 

 

 

21.12.2016 7

 

21.12.2016 8

 

21.12.2016 9