Друк

27 грудня 2016 року відбувся Спільний Всеукраїнський вебінар НМЦ ПТО Луганської та Донецької областей для методистів навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти та професійно-технічних навчальних закладів з теми: «Персональний сайт або електронне портфоліо педагога як ефективний інструмент фахового вдосконалення».

Відкрили вебінар Володимир Артюшенко, директор НМЦ ПТО у Луганській області, та Едуард Гончаров, директор НМЦ ПТО у Донецькій області. Володимир Іванович привітав колег з новорічними святами та розкрив питання доступу до якісної професійної освіти в умовах проведення АТО, висвітлив особливості методичної роботи з ПТНЗ Луганщини.

 

27.2.2016 2 копия

 

У першому блоці Всеукраїнського заходу власний досвід презентували педагогічні працівники професійної освіти Луганської області:

У підсумку Луганська область презентувала колегам з усієї країни відеопривітання з Новим роком та Різдвом Христом, яке змонтували учні Золотівського професійного ліцею.

 

27.12.2016 5

 

У другому блоці Донеччину представили:

Другий блок було завершено вітальним відеороликом педпрацівників НМЦ ПТО у Донецькій області. Вебінар дістав схвальні відгуки від учасників.

 

27.12.2016 8