Надрукувати

25.04.2017 р.  на  базі  НМЦ  ПТО  у  Луганській  області  у формі вебінару відбувся обласний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи, голів методичних комісій класних керівників на тему: «З країною разом: волонтерство як світогляд».

 

25.04.2017 1

 

Учасники заходу були ознайомлені з результатами моніторингового дослідження: «Ставлення учнівської молоді ПТНЗ Луганської області до участі у волонтерській діяльності», організованого НМЦ ПТО у Луганській області (Чіхладзе Л. М., методист, відповідальний за роботу кабінету загальноосвітньої підготовки та виховної роботи НМЦ ПТО у Луганській області).

На семінар були запрошені голова громадської організації «Кризовий медіацентр «Сіверський Донець» Ніжельська О. С.,  заступник командира Лисичанського загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України Фастов І. В. Слухачам були представлені система та напрямки діяльності організацій, запропоновані форми співпраці з професійно-технічними навчальними закладами.

  

25.04.2017 2       25.04.2017 3

 

Склярова Т. Д., заступник директора з виховної роботи ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище», розповіла про спільну роботу волонтерського загону «Надія» з Товариством Червоного Хреста України. 

 

25.04.2017 4

 

Досвідом організації та здійснення волонтерської діяльності в навчальних закладах поділились Солодка Ю. О., куратор волонтерського загону«Милосердя» ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей» та Соловарь В. А., викладач Старобільського професійного ліцею.

 

25.04.2017 5      25.04.2017 6.png

 

Стверджуючи, що найкращою мотивацією учнів до занять благодійністю та волонтерською діяльністю є власний приклад, викладач ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» Денищенко Л. В. розповіла про власну участь у прибиранні та опорядженні скверу Гоголя в м. Сєвєродонецьку, що було організовано громадською організацією «Кризовий медіацентр «Сіверський Донець».

 

25.04.2017 6

 

Підбиваючи підсумки роботи семінару, учасники дійшли висновку, щов сучасному українському суспільстві волонтерський рух набуває актуальності, особливо серед молоді. Цю активність необхідно підтримувати та посилювати під час проведення виховних заходів, запровадження різноманітних благодійних акцій. Цьому сприятиме співпраця з місцевими громадськими організаціями, які займаються благодійністю, активізація роботи учнівського самоврядування, створення волонтерських загонів у навчальних закладах. Учнівська молодь професійно-технічних навчальних закладів готова до волонтерства, треба тільки організувати та спрямувати її діяльність у цьому напрямку.

Відеозапис вебінару можна знайти за посиланням: https://pruffme.com/cabinet/#/video/all