Друк

З метою підвищення якості професійної  підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення їх професійних знань 20-21 жовтня в Білокуракинському професійному аграрному ліцею відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів 3 курсу з професії «Тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва». 

 

IMG 1385

 

 

Конкурс проводився у 2 тури:

   - теоретичний тур;

   - практичний тур, що складався з виконання двох завдань.

Теоретичний тур полягав у перевірці професійно-теоретичних знань з предметів: «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки», «Правила дорожнього руху», «Охорона праці» та включав виконання тестових завдань на персональному комп'ютері (60 питань з трьома варіантами відповіді, з яких одна - правильна).

Максимальна кількість балів за теоретичний тур складала 60 балів.

Практичний тур полягав у перевірці навичок і вмінь оранки землі на тракторах МТЗ-80/82 з начіпним плугом ПЛН - 3 - 35 і включав наступні завдання:

1. Регулювання плуга на задану глибину оранки

(максимальна кількість балів - 45).

          2. Управління трактором та оранка земельної ділянки площею 0,10 га                            (максимальна кількість балів - 135). 

IMG 1415  IMG 1428  IMG 1412

Відео:

https://drive.google.com/file/d/0B0S_pjGqlmEDYmprcWJpaDlfWDg/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B0S_pjGqlmEDOFRYWXBDNG1Iems/view?usp=sharing

Учні-конкурсанти поставились до участі у конкурсі відповідально, проявили максимум знань та практичних умінь з професійно-практичної підготовки і завзято боролись за перемогу.

Компетентне журі у складі заступника директора Трощієвої Т.В., старшого майстра Ромашенко С.В., методиста Ґазди Ю.Я., викладачів спеціальних дисциплін Пащука Ю.Г. та  Ґазди Д.Ю. слідкували за виконанням конкурсних завдань учасниками  конкурсу.

За результатами двох турів та підрахунком отриманих балів серед  учасників конкурсу журі визначилопереможців.Ними стали:

І місце - Кравцов Валерій;

ІІ місце -  Кравцов Володимир;

ІІІ місце -  Сичов Максим.

Переможців  конкурсу фахової майстерності нагороджено грамотами та пам`ятними подарунками.

IMG 1508

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області вітає переможців конкурсу та виражає впевненість, що з такими орачами держава буде з хлібом!!!!!