Друк

Освітній потенціал – це одна з небагатьох конкурентних переваг України, яка є одним із важливих напрямів розвитку в умовах реформування системи професійної (професійно-технічної) освіти.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області у 2020 році долучився до розвитку приватно-публічного партнерства в регіоні та створив свій грантовий проєкт, реалізація якого продовжиться й протягом 2021 року.

Проєкт «Освітній осередок професійного розвитку «4К» (креативність, критичне мислення, кооперація, комунікаційні навички) має на меті створення на базі НМЦ ПТО єдиного освітнього середовища професійної (професійно-технічної) освіти в Луганській області (з використанням медіа простору) для якісного розвитку професійної (професійно-технічної) освіти регіону, формування середовища креативних педагогічних працівників та співпраці з соціальними партнерами для постійного обміну досвідом, акумулювання сучасних методів та компетентностей у сфері професійної освіти.

Цей проєкт реалізується за підтримки Програми ООН з відновлення і розбудови миру. Це не перший спільний проєкт з ПРООН, але - перший грантовий для НМЦ ПТО у Луганській області, його перша грантова ластівка.

Команда НМЦ ПТО висловлює щиру подяку представникам Програми ООН з відновлення і розбудови миру та особисто Валентині СМАЛЬ, спеціалісту з розвитку професійної освіти Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

Наприкінці січня отримано ресурси для реалізації цього проєкту та створення сучасного медіапростору для педагогічних працівників П(ПТ)О Луганської області: інтерактивна дошка, цифрова відеокамера, ноутбуки, акустичні колонки, багатофункціональний пристрій.

28.01.2021 1

 

28.01.2021 2

Техніка має ліцензійне програмне забезпечення. Акустика забезпечить якісний аудіосупровід заходів та презентацій, багатофункціональний пристрій вже пройшов перше випробування. Попереду – реалізація завдань проєкту, кооперація зусиль методичної служби регіону, педагогічних працівників, науковців, громадських організацій, бізнесу, інших стейкхолдерів щодо створення якісного навчального медіа-контенту, покращення цифрової компетентності, розвитку ініціатив для покращення рівня навчання кваліфікованих робітників регіону.

Ресурси грантового проєкту також буде використано для подальшого розвитку та наповнення якісним контентом «Методичного порталу НМЦ ПТО у Луганській області».