29.01.2021 року за методичного супроводу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області відбулось засідання обласної методичної секції вихователів гуртожитків на тему: «Формування особистісної зрілості та життєвої компетентності здобувача освіти. Виховна система роботи в гуртожитку».

29.01.2021 8

У засіданні взяли участь вихователі гуртожитків закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області.

Для технічної підтримки проведення методичного заходу в режимі он-лайн обрано сервіс zoom.

 

Під час роботи секції розглянуто загальні поняття особистості та компетентності, систему виховної діяльності й виховного процесу в гуртожитках.

Досвідом роботи, щодо формування особистісної зрілості та життєвої компетентності здобувачів освіти в гуртожитку поділилися:

Максим Муратов, ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей», ознайомив присутніх з особливостями організації виховної роботи в гуртожитку під час змішаного навчання, проведенням онлайн челенджу до Дня Соборності України «Україна – єдина, єднаємося», підготовкою здобувачів освіти до онлайн змазань з гирьового спорту;

Тетяна Вороніна, Новопсковський професійний аграрний ліцей Луганської області, розповіла про організацію та проведення спільних виховних заходів з практичним психологом та співпрацю з місцевою бібліотекою;

Галина Дущенко, Щастинське відділення ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка», ознайомила учасників з виховною роботою у гуртожитку закладу освіти, навела приклади співпраці з Центром психологічного супроводу міста Щастя;

Любов ПетрішинаВище професійне училище №92 м.Сєвєродонецька, продемонструвала спільну роботу вихователів гуртожитку та бібліотекаря закладу освіти щодо організації та проведення виховних заходів, співпрацю з КЗ «Сєвєродонецька міська публічна бібліотека» та КЗ«Сєвєродонецька міська бібліотека для юнацтва ім. Й. Б. Курлата».

 29.01.2021 7

29.01.2021 6

 

29.01.2021 5

 

29.01.2021 4

 

29.01.2021 2

 

29.01.2021 1

У результаті зустрічі учасники засідання дійшли загального висновку, що організація виховної роботи в гуртожитках відіграє важливу роль у формуванні особистості та життєвих компетентностей здобувачів освіти.

Відеопосилання