Друк

      Стрімке розповсюдження «цифрових» технологій робить цифрові компетенції майбутніх кваліфікованих робітників ключовими серед інших навичок. Так, «цифрoвізація» у даний час є одним із головних трендів на загальному ринку праці. Іншими словами, вміння працювати із «цифровими» технологіями поступово стає постійним та необхідним для більшості професій.

    Виходячи з цього, 17 лютого 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено засідання обласної методичної секції за темою: «Роль викладача в умовах  діджиталізації. Дидактичні можливості хмарних сервісів у освітньому процесі».

 17.02.2021 2

У засіданні взяли участь викладачі інформатики та педагогічні працівники галузі інформаційних технологій закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Для технічної підтримки проведення методичного заходу в режимі он-лайн обрано сервіс zoom.

17.02.2021 3

В ході роботи була визначена роль викладача в умовах  діджиталізації, а також розглянуто відомості з використання хмарних сервісів Google та сучасних web-технологій.

17.02.2021

 

За допомогою методистів НМЦ ПТО у Луганській області учасники заходу мали можливість відтворити в реальному часі практичне он-лайн заняття щодо застосування сервісів Google: створення інтерактивних презентацій за допомогою розширення Slido.

 

ВІДЕОПОСИЛАННЯ 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ