Друк

Питання вивчення шляхів впровадження в освітній процес сучасних виробничих технологій стали темою цільового семінару для педагогічних працівників електротехнічних професій ЗП(ПТ)О Луганської області, який відбувся 26 лютого 2021 року в режимі он-лайн на платформі ZOOM.

Рівень розвитку будь-якого сучасного виробництва – це в першу чергу рівень технологій.

Забезпечення практичної підготовки здобувачів освіти на практичних та лабораторних заняттях – головне питання підготовки майбутнього кваліфікованого робітника з професій електротехнічної галузі. Гарного результату можна досягти, встановлюючи новітнє обладнання, використовуючи сучасні технології, матеріали тощо.

26.02.2021 1

 

     Методист НМЦ ПТО у Луганській області Ольга ЛИМАР ознайомила учасників семінару з планом роботи та розкрила питання організації роботи впровадження новітніх виробничих технологій в освітній процес.

 

     Наталія СТРИЖАКОВА, заступник директора з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища №  94, презентувала роботу Навчально-практичного центру, який було створено на базі закладу освіти у 2018 році з професій: «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування».

26.02.2021 2

     Володимир ХИЦЕНКО, майстер виробничого навчання Вищого професійного училища №  94, провів майстер-клас зі збирання схеми автоматичного керування двигуном вентилятора охолодження. Він наочно продемонстрував як швидко, використовуючи сучасні інструменти та прогресивні технології, можна удосконалити схему керування двигуном вентилятора охолодження.

     Також відбулася презентація відеофрагменту програми Лисичанського телебачення «Профіday», зйомки якої проводились на базі Навчально-практичного центру, в якому було показано дію генератора високої напруги, систему автоматичного стеження за джерелом світла (геліостат) та демонстрацію роботи посилення на складовому транзисторі.

26.02.2021 3

     Питання забезпечення впровадження новітніх передових технологій у навчально-виробничий процес - одне з найгостріших питань підготовки сучасних кваліфікованих, конкурентоздатних кадрів з професій електротехнічної галузі.

 

Відеолінк 1

Відеолінк 2