Друк

04.03.2021 року під керівництвом Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено семінар-практикум на тему: «Теоретично-практичні аспекти організації діловодства у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області».

 04.03.2021 1

У засіданні взяли участь заступники директорів з навчально-виробничої роботи, методисти, офісні службовці (друкування) закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області.

  

04.03.2021 2

  

Для технічної підтримки проведення методичного заходу в режимі он-лайн було обрано сервіс zoom.

Під час семінару-практикуму Євгенією АНДРЄЄВОЮ, методистом НМЦ ПТО у Луганській області, було надано роз’яснення щодо складання Інструкції з діловодства в закладі П(ПТ)О, що розробляється згідно Постанови КМУ від 17 квітня 2019 року № 375 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 950 і від 17 січня 2018 р. № 55», та визначає порядок проходження електронного документа з моменту його створення або одержання і до моменту відправлення або передавання до архівного підрозділу установи.

У ході заходу було представлено вимоги для створення та оформлення електронних документів відповідно до законодавства України про організаційно-правові засади електронного документообігу та використання електронних документів за стандартом Державного нагляд контролю.

 

ВІДЕОЛІНК

ПРЕЗЕНТАЦІЯ