12 березня 2021 рокуза методичного супроводу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області відбувся методконсалтинг для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Луганської області на тему: «Застосування сучасних педагогічних технологій з метою підвищення якості знань. Брейнстормінг: креативне мислення і генерація ідей».

Для технічної підтримки проведення методичного заходу в режимі он-лайн обрано сервіс zoom.

У вищезазначеному заході взяли участь педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Луганської області, стаж роботи на посаді яких складає до 3-х років.

12.03.2021 1

 

Під час консалтингу було розглянуто розвиток комп’ютерних мережних технологій, який став однією з перспективних платформ для розвитку сучасної системи дистанційної освіти, електронного навчання (e-learning), мобільного навчання (m-learning), які ефективно використовуються для різноманітних форм навчання.

В ході заходу методисти НМЦ ПТО у Луганській області нагадали педагогічним працівникам ЗП(ПТ)О традиційні форми офлайн-уроку, ознайомили з нестандартними формами проведення занять, а також з корисними інтернет-платформами.

Наприкінці заходу було розглянуто метод організації колективної творчої діяльності – БРЕЙНСТОРМІНГ. Ця групова процедура мислення є одним з кращих засобів отримання від групи здобувачів освіти максимальної кількості ідей за короткий проміжок часу.

 

ВІДЕОЛІНК

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПІКЕРА