Надрукувати

15.04.2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено засідання обласної методичної секції на тему: «Розвиток творчого потенціалу особистості педагога шляхом упровадження інноваційних освітніх технологій».

У заході взяли участь викладачі іноземної мови ЗП(ПТ)О Луганської області.

Для технічної підтримки проведення методичного заходу в режимі он-лайн обрано сервіс zoom.

 

15.04.21 1

 

Завданням засідання обласної методичної секції було з’ясувати сутність основних понять: «творчий потенціал», «творчість», «педагогічна творчість», які перебувають у взаємозалежності та взаємозв’язку, мають певні особливості й відіграють специфічну роль в освітньому процесі.

15.04.21 2

 

15.04.21 3

 

 

15.04.21 4

Під час засідання були визначені поняття щодо розвитку творчого потенціалу педагога, розглянуто сучасні інноваційні освітні технології та їх впровадження на уроках іноземної мови.

У ході роботи учасникам були представлені освітні платформи для вивчення іноземної мови, створення цікавих завдань та дидактичних ігор: LearningАpps, Quizlet, Lingualeo, сервіс Wordwall.

 

15.04.21 5

 

15.04.21 6

 

15.04.21 7

 

15.04.21 8

 

15.04.21 9

Також було розглянуто онлайн-сервіс Canva, який дозволяє будь-якому викладачеві займатися веб-дизайном і створювати яскраві інтерактивні презентації, відео і т. ін.

На підсумок учасники визначили, що розвиток творчого потенціалу викладача набуває важливого значення в інноваційному розвитку освітньої галузі в Україні. Тому викладачу для досягнення висот педагогічної майстерності та творчого потенціалу треба максимальних особистих зусиль, енергії, природних нахилів і здібностей, величезної працездатності і, чи найголовніше, безмежне бажання стати педагогом–майстром.

 

ВІДЕОЛІНК

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОНЛАЙН