Надрукувати

21 квітня 2021 року відбулося підбиття підсумків V Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України».

Три заклади освіти професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти Луганської області, які здійснюють підготовку фахівців для легкої промисловості та фешн індустрії за професіями швейного профілю, боролися за перемогу в цьому конкурсі. Попри те, що цьогоріч він проходив онлайн, змагалися 66 закладів освіти України. Основним завданням для учасників було створення колекції одягу з 5-7 образів на тему «Fashion візитівка». Через одяг вони презентували особливості свого регіону.

 23.04.2021

 

«Наша країна має величезний потенціал для розвитку легкої промисловості. Подивиться лише на кількість учасників, які долучились до нашого конкурсу та на їхні неймовірні роботи. Кожен заклад має багато талановитих учнів, яким просто необхідні такі змагання для реалізації. Ми дуже раді, що маленькими, але важливими кроками ми популяризуємо робітничі професії» – зазначила голова національного галузевого партнерства «Fashion Globus Ukraine» Голда Виноградська.

Дякуємо нашим учасникам – колективам ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей», Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» (Рубіжанське відділення), Рубіжанському індустріально-педагогічному коледжу – за кроки з популяризації робітничих професій, розвитку творчого потенціалу молодих кваліфікованих робітників, які через свої колекції представили Луганщину та свої заклади освіти всій Україні.

22.04.2021 2

 

22.04.2021 3

 

22.04.2021 4

 

22.04.2021 5

 

22.04.2021 6

 

22.04.2021 7

Ознайомитись із роботами всіх конкурсантів можна за посиланням https://fashionglobusukraine.com/konkurs/.

Фінал V Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України» можна переглянути на каналі  youtube https://www.youtube.com/watch?v=X_UZOvODzg0.