Надрукувати

22.04.2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено обласну методичну секцію на тему: «Інноваційні форми роботи викладачів предметів «Фізична культура» та «Захист України» зі здобувачами освіти в умовах реформування професійної (професійно-технічної) освіти».

У засіданні взяли участь педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Луганської області: керівники фізичного виховання, викладачі предметів «Фізична культура» та «Захист України».

 22.04.2021 111

У ході роботи учасники розглянули поняття «Інновація» та «Інновацiйнi педагогiчнi технології». Також було висвітлено застосування інтерактивних методів і прийомів на уроках: «Асоціативний кущ», «Займи позицію», «Навчаючи навчаюсь», «Незавершена вправа», «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Метод ПРЕС», «Робота в парах», «Робота в групах», «Логічний ланцюжок», «Ігрові технології» та проєктна діяльність.

22.04.2021 333

 

22.04.2021 222

 

 

Наприкінці заходу педагогічні працівники ознайомились із рекомендаціями щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спортивної підготовки серед учнівської молоді на період до 2025 року та проглянули відеоролик зі всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games».

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАХОДУ