Надрукувати

     Лисичанськ, Луганська область, 22-25 квітня 2020р. – в рамках реалізації проєкту «Robota для громади! Покращення конкурентоздатності випускників ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» шляхом створення інноваційних майданчиків підготовки кваліфікованих робітників та розвитку міжрегіонального публічно-приватного партнерства у м. Лисичанську» відбулась он-лайн презентація результатів проєкту та декларування організації публічно-приватного і освітньо-виробничого консорціуму (КЛАСТЕРFOX) розвитку Сєвєродонецького району (Лисичанська) та Центру підтримки бізнесу Східного Донбасу «БАЙТ» («Бюро аналізу й технологій»).

 25.04.2021 3

 

    Захід супроводжувався он-лайн презентацією брошури «Практичні поради для працевлаштування та створення власного бізнесу». Крім того, учасники заходу отримають е-результати дослідження «Пріоритети сучасного роботодавця» та Збірник методичного забезпечення освітніх заходів проєкту (воркшопів-вебінарів, зустрічей тощо).

25.04.2021 2

   Завдяки проєкту і фінансуванню ПРООН, в Лисичанськ було залучено інноваційного обладнання і матеріалів на загальну суму понад 600 тисяч гривень. Ще понад 100 тисяч гривень було інвестовано завдяки співфінансування від Привільського професійного ліцею. Важливо, щодо реалізації проєкту, вартість якого сягнула майже 30 тисяч дол. США, долучились місцеві та національні підприємці.

25.04.2021 1

  Таким чином, проєкт створив сталі партнерські зв’язки та налагоджені, результативні стосунки із міжнародною спільнотою, місцевою владою, бізнесом та колегами із профтехосвітніх установ і громадських організацій міста і Луганщини, що посилює віру та створює наснагу до добрих змін на Східному Донбасі.

Проєкт Facebook: "Партнерство & робота": https://www.facebook.com/groups/lygrobota

Підписуйтесь на Телеграм бот https://t.me/SearchJOBot (Helpробота)